Podziękowania

 

Halo Uganda dziękuje:

 

Maćkowi Wróblewskiemu za czujność i podpowiadanie dobrych rozwiązań, bez których cel mojej podróży być może do dziś nie byłby znany.

Marcie Majewskiej-Vaassen za możliwości, które przede mną otworzyła, inspirację i przygotowanie.

Window of Life Babies Home, przede wszystkim Marii Ndibwaganie, Hope Mirembe, Sunny Tumwesige i Gorret Kasemiire, za przyjęcie do rodziny.

Kubie Knollowi za cierpliwość i stworzenie tego wirtualnego miejsca dla mnie.

Jasiowi Zasadzie za kolejny przyjazny dom w Ugandzie.

Wolontariuszom Window of Life: Agacie Kurek, Sophii Morcher, Alice Zerrer, Bastianowi Cornelissenowi, Natalii Szczygielskiej, Magdzie Stekli, Oli Wejster i Helenie Ciszewskiej, z którymi przyszło mi dzielić tę przygodę. Dziękuję również wszystkim nowym wolontariuszom, z którymi miałam przyjemność rozmawiać on-line.

 

Dziękuję moim rodzicom, którzy od samego początku okazali mi wsparcie. Mojej całej rodzinie, która mi kibicuje. Moim przyjaciołom – w Radomiu, Warszawie, Olszynie, Książenicach, Sejnach, Londynie, Melbourne, Krakowie i wielu innych miejscach za mentalne i namacalne wsparcie na każdym etapie przygotowań. Zespołowi Fundacji Dobra Sieć i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce za zrozumienie i gotowość do działania.

 

Wszystkim tym, którzy wsparli i wspierają Dom Dziecka Window of Life – dziękuję za wsparcie finansowe, za wysyłane paczki, organizowane akcje. Dziękuję za Wasze dobre serca i energię!

 

Beata Borowiecka