A(U)KCJA ZEBRA!

Wylicytowaliśmy obraz Pawła Śliwki dla Window of Life Babies Home! Dom wsparty kwotą 1500 zł!

Poniżej historia a(u)kcji:

Dziś obchodzę 31 rocznicę urodzin. Od kilku lat w ten dzień myślę, że każdy z nas przyszedł na świat po coś. Każdy z nas daje coś z siebie światu i ludziom i jest bardzo ważną tego wszystkiego cząstką. Sześć lat temu świętowałam urodziny w Ugandzie razem z rodziną Window of Life, był to początek drugiego z siedmiu miesięcy mojego wolontariatu. Dziś nadal jestem wolontariuszką i w tym dniu chciałabym znów zrobić coś dla mojej rodziny w Masindi.

Mój niezwykle utalentowany kolega Paweł Śliwka w ogromnej dobroci swego serca namalował dla mnie obraz. Obraz przepiękny, oryginalny, malowany na płótnie techniką mieszaną – olejno-akrylową. Obraz ten staje się od dziś przedmiotem A(U)KCJI ZEBRA!, która potrwa do niedzieli (25 października) do północy. Całość dochodu z A(U)KCJI zasili konto Fundacji Window of Life i trafi do domu dziecka Window of Life Babies Home w Masindi w Ugandzie.

Więcej informacji o domu dziecka: http://www.window-of-life.org oraz na blogu w zakładce Dom Dziecka.

Zachęcam Was bardzo, bardzo gorąco do wzięcia udziału w a(u)kcji lub wsparcia jej poprzez udostępnianie informacji i przekazywanie dalej przyjaciołom i znajomym. Być może ktoś chciałby, by Zebra na dobre zagościła w jego domu i przypominała mu o jego dobrym sercu i o naszym domu dziecka? A może są osoby, które podzielą się Zebrą i będzie gościła w kilku domach swoich właścicieli?

A(u)kcja odbywa się właśnie tutaj, na blogu Halo Uganda, i aby wziąć w niej udział wystarczy zostawić komentarz pod tym postem wpisując proponowaną kwotę. Po zakończeniu, w poniedziałek (26.10.2020) rano, skontaktuję się ze zwycięzcą, ważne jest więc, by podawać w polach komentowania swoje dane (imię, adres mailowy, telefon lub inny namiar) 😊

ZEBRA

Autor: Paweł Śliwka (Instagram: https://www.instagram.com/plum.sky/)

Wymiary: 50×40 cm

Technika: mieszana: olejno-akrylowa, obraz werniksowany

Cena początkowa: 450 zł

Licytujemy! :)

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *