nowy dom Window of Life

Nadszedł czas zmian, o których pisałam będąc w Ugandzie w listopadzie 2016 roku.

Rodzina Window of Life doczekała się nowego domu, właściwie powiększenia dotychczasowej przestrzeni życiowej. Marta i Maria wspólnie podjęły decyzję o wynajęciu budynku sąsiadującego z domowym podwórkiem. To bardzo ważna chwila!

 

Nowy dom służy już jako mieszkanie dla wolontariuszy, jeden z pokoi stał się zaś biurem dyrektorki domu dziecka, Marii. Wreszcie! Ilość spraw, które musi załatwić, osób, które z kolejnymi sprawami odwiedzają dom, potrzeba ciszy i miejsca do spokojnej pracy wreszcie może być zaspokojona. Pięć lat istnienia domu – biuro się należy!

 

Osoby pragnące być na bieżąco w sprawach Window of Life otrzymały niedawno informację o pracach związanych z nowym domem, które poniżej nam wszystkim udostępniam. Warto zobaczyć, jak wyglądało kolektywne konstruowanie ogrodzenia i jak nasze dzieci wspólnie sprzątają dom. To o tym pomyśle rozmawiałyśmy z Marią w listopadzie, myślę więc, że darowizna od polskich przyjaciół to jedna z cegiełek, szybek, łóżko lub pomalowana ściana. Dziękujemy! A Window of Life gratulujemy serdecznie.

 

Przeczytaj informacje o domu klikając: Nowy dom Window of Life

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *